ata
büyüteç
Mobil
NOKIA X6 İncelemesi Yazdır e-Posta
Cüneyt KUYMULU tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 17 Mayıs 2010 22:18

Müziğin kalitesini arttıracak donanımı telefon fonksiyonlarından ödün vermeden tek bir cihazda toplamak. Nokia bu işi 5800 XpressMusic modeli ile başarabileceğini ispat etmişti. X6 modeli ile de bu başarıyı bir adım öne taşıyan Nokia firması 3.2" ‘lik kapasitif ekranlı ilk modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

1.jpg

 
NOKIA E72 İncelemesi Yazdır e-Posta
Cüneyt KUYMULU tarafından yazıldı.   
Cuma, 15 Ocak 2010 02:14

İletişim iş hayatının vazgeçilmez bir parçası. İletişimin vazgeçilmezi ise  cep telefonları. Güçlü bir cep telefonu çoğu zaman ofisinizdeki ortamı yanınızda taşıyabilmeniz anlamına geliyor. Nokia firmasının ürettiği cep telefonlarında bu rolü uzun zamandır E71 modeli üstlenmişti. Kendini bu konuda ispatlayan E71 modeli halen piyasadaki güçlü yerini koruyor. Ancak bu uzun sürmeyecek. Çünkü aynı tasarım üzerine kurulu daha güçlü bir cihaz olan E72 vitrinlerdeki yerini aldı.

r0.jpg

 
Asus P565 İncelemesi Yazdır e-Posta
Cüneyt KUYMULU tarafından yazıldı.   
Pazar, 02 Ağustos 2009 22:03

Otobanda orta şeritte giderken yanınızdan ok gibi geçen spor arabaya iç geçirdiğiniz olmuştur. Siz bir yerlere ulaşmaya çalışırken o aracın içinde olmayı hayal edersiniz. Alımlıdır, hızlıdır, performans konusunda altınızdaki aracı gözünüzde zayıf bir metal yığınına çevirmiştir. Bu sahne artık PDA dünyasında da geçerli. Çünkü artık ASUS P565 sahnede. Genel olarak hangi firma olursa olsun piyasaya sundukları ürün için öncelikli olarak estetik kaygıları gereği göze hitap eden ürünler tasarlama kaygısındadırlar. Ortaya çıkan cihazlarda ikinci öncelik ise performans konusunda yaşanır. Genellikle de bu iki unsur bir araya getirilirken bir yerlerde eksikler olur. Ancak ASUS P565 için bu genellemeyi bir kenara bırakmak gerek diye düşünüyorum. Çünkü hem estetik açıdan çok şık bir ürün hem de 800 mhz işlemcisi ile şu an kullanmakta olduğunuz cihazlardan çok daha hızlı bir PDA ile karşı karşıyayız. ASUS P565’ e yakından bir göz atalım.

p565280.jpg

 

 
Nokia N79 Telefon İncelemesi Yazdır e-Posta
Cüneyt KUYMULU tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 27 Nisan 2009 20:33

Nokia’ nın ürün yağmuru Nokia N serisinin en yeni üyelerinden N79 ile devam ediyor.  İlk bakışta görüntü olarak N82 ve 6220 Classic modellerini anımsatan telefon, değişebilir renkli kapakları ile şık bir tasarımın ürünü olduğunu gösteriyor. İçerisinde standart bir kullanıcıyı fazlası ile tatmin edebilecek tüm iletişim ve multimedya özelliklerini barındıran bu ürün kısa zamanda alışkanlık yapıyor.

 

n79start.jpg

 

 

 
Nokia 5800 XpressMusic İncelemesi Yazdır e-Posta
Cüneyt KUYMULU tarafından yazıldı.   
Cuma, 20 Mart 2009 22:57

Cep telefonları asıl kullanım amaçları olan iletişim dışında ilgi alanınıza göre seçebileceğiniz özellikleri de taşımaya başladılar. Kimi çok iyi fotograf çekebilirken, kimisi de navigasyon özelliği ile göz doldurabiliyor. Bizim inceleyeceğimiz Nokia 5800 XpressMusic ise müzik odaklı bir ürün olarak öne çıkıyor.Son zamanlarda Nokia firmasının yoğun olarak odaklandığı XpressMusic tanımının 5800 modelini son noktası diye tabir edebiliriz.

nokia 5800 xpress music
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 2
Joomla SEO powered by JoomSEF
SON YORUMLAR
donanm incelemeleri
Son Forum Hareketleri
  • Görüntülenecek mesaj yok
donanm incelemeleri